Single Blog Title

This is a single blog caption

Plantenactie dit jaar op bestelling

Het was altijd een vertrouwd gezicht, naast de fietsenmaker. Onze plantenactie vond altijd plaats op de vrijdag voor moederdag. Dit jaar doen wij dit toch even anders. Wij gaan namelijk planten op bestelling bezorgen. We staan dus niet meer de hele dag naast de fietsenmaker, maar komen uw bestelling gewon thuisbrengen.

Het is natuurlijk altijd een ideaal cadeau om te geven voor moederdag. Mooie planten die rond deze tijd van het jaar net in bloei komen. Zeker met het weer wat ze opgeven kan het niet anders dan dat de tuin er weer mooi uitziet tijdens moederdag.

Hoe plaats je een bestelling?

Het is natuurlijk vanzelfsprekend dat je nu een bestelling wilt plaatsen. Dit kun je doen door onderstaand formulier in te vullen. Een aantal gegevens en u bent een aantal planten rijker. U kunt het formulier uiterlijk zaterdag inleveren bij de personen die op het formulier staan.

Steun Dosko

Naast dat je mooi plantjes in huis haalt, helpt u ook de volleybalvereniging. We bedanken je alvast voor de bestelling!

 

DOWNLOAD HIER DE FORMULIEREN